Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19018
Stary 19.01.2010, 13:10
A skąd wam się wzięło, że Costly to jakiś imprezowicz, co najmniej niczym Grosicki?
Ja jakoś wcześniej o tym nie słyszałem.
To, że obijał się w Bełchatowie to fakt, ale czy nie wynikało to z ciągłego grania "o nic" ? - o przepraszam środek tabeli...
Jeśli w Wiśle będzie grać jak reprezentacji, będzie to bardzo duże wzmocnienie i to nie podlega wątpliwości.
Odpowiedz cytując