Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13813
Stary 19.01.2010, 12:04
witam,
ma ktos pojecie czy wysylajac przesylke konduktorska z krk do wwa jest mozliwosc aby ta wysylke ktos sobie jutro odebral czy musi byc docelowo o tej porze kiedy pociag jest w warszawie?pozdrawiam

juz wiem,nie aktualne,pzdro
Ostatnio edytowane przez palczi : 19.01.2010 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując