Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19010
Stary 19.01.2010, 11:42
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22540

Niech odejdzie na wypożyczenie w przypadku jak mamy jeszcze Marcelo, Jopka, Głowe i Clebera.
Odpowiedz cytując