sieka napisał(a):

|
Jeśli jesteś taki konsekwentny to powinieneś wyrzucić z tego tematu 80 % postów. Dawno mnie tu nie było i jeśli do mnie pijesz to możesz mi dać bana dożywotniego. Naprawdę wbijam w to, bo widze, że muszę być tu mega zorientowany we wszystkim co się tutaj dzieje.
|
To informacja dla wszystkich i nie czuj się wyróżniony.