Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19009
Stary 19.01.2010, 11:42
sieka napisał(a):Wyświetl post
Jeśli jesteś taki konsekwentny to powinieneś wyrzucić z tego tematu 80 % postów. Dawno mnie tu nie było i jeśli do mnie pijesz to możesz mi dać bana dożywotniego. Naprawdę wbijam w to, bo widze, że muszę być tu mega zorientowany we wszystkim co się tutaj dzieje.
To informacja dla wszystkich i nie czuj się wyróżniony.
Odpowiedz cytując