Temat: Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
hunter TSW
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 19.01.2010, 10:53
Ja studniówkę to miałem jakies 8 lat temu ale to jest balet który się pamięta (lecz nie zawsze ) do końca życia. Wcześniej ktoś pisał, że był na zamku w Niepołomicach też tam byłem z koleżanką, która tam miała. Generalnie gdyby tam ktoś miał to konkretnie jest. Te sale super, jedzenie b dobre. Co do ceny to sie nie orientuje z racji tego, że byłem zaproszony i nie miałem przyjemności opłcania imprezy
Odpowiedz cytując