Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19001
Stary 19.01.2010, 10:10
jestem ciekaw co się stało z tym tajemniczym bramkarzem, z którym też mieli prowadzic negocjacje... pewnie wszystko rozbiło się jak zwykle o pieniądze... mam nadzieję, że nie zostaniemy przez całą rundę rewanżową z dwoma asami w bramce w postaci "nieomylnego" Pawełka i wiecznie rezerwowego Juszczyka...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując