Wyświetl pojedynczy post
Thurin
Junior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.01.2010, 09:56. Zapalniczka, PROBLEM Z GAZEM!!!
Witam wszystkich, od pewnego czasu mam problem, o którym już chyba tylko tu mogę napisać ;-| Otóż kupiłem Wiślacką papierośnicę, z wbudowaną zapalniczką za 40 zł i (zakładając, że jest na gaz, jestem prawie pewien) to: http://www.sklep-tytoniowy.abc24.pl/...327&pro=231062

Teraz, kiedy gaz zaczął się kończyć, to wziąłem to całe JEM i od góry do tej małej dziurki od tyłu, wciskałem, by napełnić gazem.... i teraz ogień nie chce mi wypalić, na początku strzela dużym płomieniem, a później nie odpala, napełniałem to od razu z metalowej końcówki, może trzeba było tam coś nałożyć?! RATUJCIE!