Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19000
Stary 19.01.2010, 09:55
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Wszystko ładnie. Tylko czemu nagle teraz ma zacząć strzelać, jeżeli w ostatnich latach w ogóle tego nie czynił? Gadanie, że grał słabo, bo to Bełchatów jest zupełnie bezsensowne. Po prostu staramy się o gościa, który jest mizernym napastnikiem. Wierzymy w cuda, że nagle zacznie ładować gola za golem, bo przyjdzie do Krakowa, bo są MŚ itp. itd , a za chwile będzie wielkie zdziwienie, że gość zdobywa 1,2 gole w rundzie.

Zupełnie nie rozumiem tego wszystkiego. Zamiast starać się wyszukiwać gości nieznanych, którzy mogą zaskoczyć pozytywnie i przynieść jakiś pożytek. To wiążemy się ludźmi, którzy aktualnej formy już nigdy nie podniosą, a na dzień dzisiejszy są średni.
prawie trzy lata temu Ćwielong był tu witany prawie jak zbawiciel
podobnie jest teraz z Costlym, który podobnie jak Ć. jest przeciętnym kopaczem, w dodatku jeśli w ogóle się tu pojawi to jest znacznie od Ć. starszy, czyli bardziej rozwinąć się raczej już nie może... no a na dodatek jest strasznym leniem (tu się akurat wpisuje doskonale w konstelację naszych gwiozd


co do tego że nie wyszukujemy...
kurna a kto to ma robić: Edek z Csaplarem przecież to przekracza ich zdolności intelektualne, poznawcze i cholera wie jakie jeszcze...
zresztą skoro poza nimi nie mamy żadnych skautów (sorry jest jeszcze ponoć Junco) to z czym do ludzi (taka Sevilla wg. Steca ma ich .... 800). Możemy oprzeć się jedynie na dvd i braku nosa pana Skorży do wysokich napadalców
Ostatnio edytowane przez emjot : 19.01.2010 o godz. 09:57.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując