Luk4s napisał(a):

Słuchajcie, ja piszę dla tej strony. Tak na prawdę nie wiemy kim jest ten cały Dede, który w poprzednim okienku transferowym wywołał burzę swoimi wpisami, teraz znów zaczyna. Poprzedni admin dodał go, tylko w tym sęk, że go nie ma na liście użytkowników. Nie da się go usunąć, ani zabrać uprawnień redaktora. Więc nie radzę brać do serca to co on pisze, bo znów potem będzie wielkie rozczarowanie i mówienie, że piszemy to po to, aby nabić sobie oglądalność