Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18999
Stary 19.01.2010, 09:53
Luk4s napisał(a):Wyświetl post
ciekawe ciekawe czyżby nagły zwrot akcji z bramkarzami? artykuł z datą dziesiejszą więc może jest coś na rzeczy... http://tsw.com.pl/?dzial=news&id=5643
głównie chodzi o to :
Słuchajcie, ja piszę dla tej strony. Tak na prawdę nie wiemy kim jest ten cały Dede, który w poprzednim okienku transferowym wywołał burzę swoimi wpisami, teraz znów zaczyna. Poprzedni admin dodał go, tylko w tym sęk, że go nie ma na liście użytkowników. Nie da się go usunąć, ani zabrać uprawnień redaktora. Więc nie radzę brać do serca to co on pisze, bo znów potem będzie wielkie rozczarowanie i mówienie, że piszemy to po to, aby nabić sobie oglądalność
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując