Wyświetl pojedynczy post
Daniel Alves
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18996
Stary 19.01.2010, 09:30
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Saganowski troche tam pokopał.

Generalnie to nie rozumiem czemu nagle ktoś ubzdurał sobie Costlyego. Jeżeli faktycznie do nas przyjdzie to wg mnie wymienimy Ćwielonga na czarnego...Ćwielonga i jeszcze do tego dopłacimy.
W sumie to ciężko zrobić transfer któy wywrze na nas wrażenie. Jakby kupili Rodinowa też by były narzekania, że taki że owaki, że w Niemczech się nie sprawdził, a do tego koleś kosztowałby 1mil Euro.

Ludzie dajcie na luz. Za 170tys Euro wiele nie ryzykujemy. A może będzie walił bramy jak w Ameryce?
Może i jest to klasa Ćwilelonga, ale:
1 ma zupełnie inne walory fizyczne
2 Ćwielonga już próbowaliśmy i raczej zbawicielem nie zostanie więc dajmy szanse innemu skoro tranzakcja pewnie wyjdzie mniej więcej na 0
Ostatnio edytowane przez Daniel Alves : 19.01.2010 o godz. 09:32.
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
Odpowiedz cytując