zim zum napisał(a):

Saganowski troche tam pokopał.
Generalnie to nie rozumiem czemu nagle ktoś ubzdurał sobie Costlyego. Jeżeli faktycznie do nas przyjdzie to wg mnie wymienimy Ćwielonga na czarnego...Ćwielonga i jeszcze do tego dopłacimy.
|
W sumie to ciężko zrobić transfer któy wywrze na nas wrażenie. Jakby kupili Rodinowa też by były narzekania, że taki że owaki, że w Niemczech się nie sprawdził, a do tego koleś kosztowałby 1mil Euro.
Ludzie dajcie na luz. Za 170tys Euro wiele nie ryzykujemy. A może będzie walił bramy jak w Ameryce?
Może i jest to klasa Ćwilelonga, ale:
1 ma zupełnie inne walory fizyczne
2 Ćwielonga już próbowaliśmy i raczej zbawicielem nie zostanie więc dajmy szanse innemu skoro tranzakcja pewnie wyjdzie mniej więcej na 0