Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg
Offline
#
18995
19.01.2010, 09:25
Panowie sami widzicie ze kazda gazeta pisze cos innego, poczekajmy troche, pewnie na
www.wisla.krakow.pl
bedzie jakis newsu.
Pzdr
koker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koker
Znajdź inne posty napisane przez koker