Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18994
Stary 19.01.2010, 09:25
AYALA napisał(a):Wyświetl post
to że Costlyemu nie poszło w Birmingham to nic dziwnego . A ilu zawodnikom z naszej ligi powiodło sie w Anglii poza Rasiakiem ? Mam na myśli zawodników z pola oczywiście.To są za wysokkie progi dla naszych ligowców
Saganowski troche tam pokopał.

Generalnie to nie rozumiem czemu nagle ktoś ubzdurał sobie Costlyego. Jeżeli faktycznie do nas przyjdzie to wg mnie wymienimy Ćwielonga na czarnego...Ćwielonga i jeszcze do tego dopłacimy.
Odpowiedz cytując