AYALA napisał(a):

|
to że Costlyemu nie poszło w Birmingham to nic dziwnego . A ilu zawodnikom z naszej ligi powiodło sie w Anglii poza Rasiakiem ? Mam na myśli zawodników z pola oczywiście.To są za wysokkie progi dla naszych ligowców
|
Saganowski troche tam pokopał.
Generalnie to nie rozumiem czemu nagle ktoś ubzdurał sobie Costlyego. Jeżeli faktycznie do nas przyjdzie to wg mnie wymienimy Ćwielonga na czarnego...Ćwielonga i jeszcze do tego dopłacimy.