zim zum napisał(a):

|
a w Birmingham też mu się nie chciało grać ? Bardzo szybko stamtąd wrócił.
|
to że Costlyemu nie poszło w Birmingham to nic dziwnego . A ilu zawodnikom z naszej ligi powiodło sie w Anglii poza Rasiakiem ? Mam na myśli zawodników z pola oczywiście.To są za wysokkie progi dla naszych ligowców