Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18966
Stary 18.01.2010, 23:02
Paowie, my tutaj mamy caly tabun poludniowoamerykancow wiec klopotow aklimatyzacyjnych miec nie powinien.

Odnosnie Juszczyka, ktos tutaj przedstawil to, co ja myslalem od poczatku, Juszczyk jest na miejsce Cebanu, nic poza tym. Spodziewajcie sie niedlugo ciekawych infromacji odnosnie bramkarza...
Odpowiedz cytując