|
Paowie, my tutaj mamy caly tabun poludniowoamerykancow wiec klopotow aklimatyzacyjnych miec nie powinien.
Odnosnie Juszczyka, ktos tutaj przedstawil to, co ja myslalem od poczatku, Juszczyk jest na miejsce Cebanu, nic poza tym. Spodziewajcie sie niedlugo ciekawych infromacji odnosnie bramkarza...
|