Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18929
Stary 18.01.2010, 20:03
Musze przyznac ze jesli zakontraktuja Juszczyka to nie bedzie to niczym uzasadnine bo ani on mlody, ani dobry, ani utalentowany, ani lepszy od Pawelka, ani nie potrzebujemy na gwalt jakiegokolwiek bramkarza - jedyna rzecza ktora mi przemawia ja Juszczykiem to to ze Skorza/ Cupial, itp. ogladajac mecz w Tajlandii przerazili sie ze tak Pawelka obtlukli.
Wszyscy chyba zdaja sobie sprawe ze jesli podpisza z Juszczykiem to i tak bronic bedzie Pawelek nawet jesli bedzie mial grype, lekka kontuzje itp.
Swoja droga Juszczykowi sie nie dziwie - kto inny zatrudni bramakrza ktory nie sprawdzil sie nawet na cyprze ?
Odpowiedz cytując