Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18915
Stary 18.01.2010, 19:03
Mnie też już denerwuje ten cyrk z bramkarzami. Moim zdaniem Wisła nie potrzebuje dwóch równych dobrych bramkarzy! Dobry bramkarz zechce 200 tyś euro , dwóch dobrych to już wydatek 400 tyś euro (około). Wisła nie jest klubem który może sobie pozwolić na takie kontrakty dla obu bramkarzy dlatego jestem zdania by w Wiśle zatrudnić jednego naprawdę dobrego bramkarza a rezerwowym niech będzie ktoś przyzwoity , ale już ograny z pewnym doświadczeniem i niedrogi. Wszyscy mówią że Pawełkowi potrzebna jest rywalizacja,ale on przez rywalizację nie będzie lepszy, jakoś Mucha nie ma konkurencji i broni świetnie. Pawełkowi kończy się kontrakt za pół roku-podziękować mu i poszukać kogoś dobrego na jego miejsce a teraz ściągnąć do klubu przyzwoitego bramkarza,niedrogiego ale takiego który jak nadejdzie ważniejszy mecz i przyjdzie mu zagrać to go nie zje trema . I niech tym bramkarzem nie będzie Juszczyk. ;/
Odpowiedz cytując