Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18911
Stary 18.01.2010, 18:54
Cytat:
Bo Wisla to takie magiczne slowo po ktorym kazdy nawet najwiekszy lamaga naszej ligi zaczyna sie zajebis.ie cenic.
Nie wiemy i sie nie dowiemy co Cebanu chcial osiagnac podczas negocjacji, a klub nie ma w zwyczaju kometowac toczacych lub zakonczonych sie negocjacji, moze chlopak zacza sie cenic bo go menago napuscil tego nie wiemy.
Ale na pewno nie pozbylismy sie chlopaka od tak.
A może po prostu zaczął się zajebiście cenic, ponieważ Rubin go zakontraktował? Mistrz rosyjskiej ligi, w ****ę mocniejszej od naszej może to on poznał się na jego talencie?
Odpowiedz cytując