Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18910
Stary 18.01.2010, 18:50
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
eMTe nie wiem czy zauważyłeś ale przedłużanie kontraktów w naszym klubie zawsze szło topornie i nieraz kończyło się niepodpisaniem kontraktu... dziwne to trochę no nie? ...
Bo Wisla to takie magiczne slowo po ktorym kazdy nawet najwiekszy lamaga naszej ligi zaczyna sie zajebis.ie cenic.
Nie wiemy i sie nie dowiemy co Cebanu chcial osiagnac podczas negocjacji, a klub nie ma w zwyczaju kometowac toczacych lub zakonczonych sie negocjacji, moze chlopak zacza sie cenic bo go menago napuscil tego nie wiemy.
Ale na pewno nie pozbylismy sie chlopaka od tak.
,
Odpowiedz cytując