Kluvi napisał(a):

eMTe nie wiem czy zauważyłeś ale przedłużanie kontraktów w naszym klubie zawsze szło topornie i nieraz kończyło się niepodpisaniem kontraktu... dziwne to trochę no nie? ...
|
Bo Wisla to takie magiczne slowo po ktorym kazdy nawet najwiekszy lamaga naszej ligi zaczyna sie zajebis.ie cenic.
Nie wiemy i sie nie dowiemy co Cebanu chcial osiagnac podczas negocjacji, a klub nie ma w zwyczaju kometowac toczacych lub zakonczonych sie negocjacji, moze chlopak zacza sie cenic bo go menago napuscil tego nie wiemy.
Ale na pewno nie pozbylismy sie chlopaka od tak.