Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18906
Stary 18.01.2010, 18:43
eMTe nie wiem czy zauważyłeś ale przedłużanie kontraktów w naszym klubie zawsze szło topornie i nieraz kończyło się niepodpisaniem kontraktu... dziwne to trochę no nie? ...

co do Nurkovica to przecież był u nas i zbierał dobre opinie, ale ja nie jestem zwolennikiem tego transferu,
naprawdę to postarałbym się o Białkowskiego bo z niego mogą być naprawdę ludzie..


Odpowiedz cytując