|
eMTe nie wiem czy zauważyłeś ale przedłużanie kontraktów w naszym klubie zawsze szło topornie i nieraz kończyło się niepodpisaniem kontraktu... dziwne to trochę no nie? ...
co do Nurkovica to przecież był u nas i zbierał dobre opinie, ale ja nie jestem zwolennikiem tego transferu,
naprawdę to postarałbym się o Białkowskiego bo z niego mogą być naprawdę ludzie..
|