Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18904
Stary 18.01.2010, 18:36
Pocieszam sie jedynie tym ,ze Juszczyk poki co jeszcze nie zostal potwierdzony.
Bo jezeli to prawda to wszelkie komentarze sa zbyteczne.
I wbrew pozorom temat zachwianych finansow klubu nie ma tu nic do rzeczy.Czynnik decydujacy to niejaki pan Laciak Artur ,dobry znajomy Juszczyka.Ten ostatni rozwiazal kontrakt z Salamina (mial w niej zajebisty bilans 7 spotkan i 15 goli w plecy)wkrotce po tym jak stalo sie jasne ,ze Jacus Kazimierski (nigdy nie mial z Jucha dobrych relacji) z Wisly odchodzi i jego nastepca zostanie Laciak trenujacy naszego niedoszlego asa w rezerwach i mlodej ekstraklasie.
Po razx kolejny gore nad zdrowym rozsadkiem wziely ukladziki.
Teraz jestem tylko ciekawy jak uzasadni te decyzje zlotousty Maciej,bo kazda proba jej obrony to robienie z siebie idioty.
Odpowiedz cytując