Temat
:
Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
Od: 04.2008
Offline
#
48
18.01.2010, 18:33
Z tym wypuszczaniem to chyba mają coś zrobione oO To gdzie na papierosa wychodziliście ?
P@vel K@sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P@vel K@sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez P@vel K@sprzyk