no to po co nam Juszczyk skoro mamy obiecującego Kurto

!!
a wracając do Cebanu uważacie że miał większe wymagania niż Juszczyk bo wydaję mi się że nie..
nie wiem czy pamiętacie że przed świętami nowe kontrakty zaproponowano Cebanu i Leszczakowi,
z Leszczakiem wiadomo jak było, ale o Cebanu nigdzie nie pisano że chce za dużo, można przypuszczać że go w balona zrobiono, co akurat w naszym klubie jest dość częste gdy przedłużane sa kontrakty...
i może to spowodowało że Cebanu wykupił swój kontrakt...