Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4291
Stary 18.01.2010, 18:30
Zaraz... przeciez ponoc Peszko dostal nowy super kontrakt przed swietami ? GAzety sie rozplywaly, jaka to Amika elegancka, bo podwyzszyla wyplate Peszki bez renegocjacji dlugosci umowy czy dodatkowych klauzul.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując