Bronex napisał(a):

|
Paweł Kaczorowski też może dołączy!!! Jak już ****a Juszczyka sprowadzamy to moim zdaniem każdy absurd w wykonaniu Skorży jest możliwy....
|
Tak bo Skorza ma 5 mln euro do wydania i sepi na transfery po chlop jest oszczedny.
Z pustego to i Salomon nie naleje