|
Paweł Kaczorowski też może dołączy!!! Jak już ****a Juszczyka sprowadzamy to moim zdaniem każdy absurd w wykonaniu Skorży jest możliwy.... ALVES wybacz ale napisałeś coś niedorzecznego powyżej...
Ostatnio edytowane przez Bronex : 18.01.2010 o godz. 18:21.
|