|
Najbardziej niezrozumiała decyzja ostatnich paru lat moim zdaniem.. nie wiem w czym Juszczyk może być lepszy od Kurto.. to co to może teraz Kuźba jeszcze wróci, Frankowski, skoro tak się przywiązujemy do wychowanków.. Juszczyk już miał szansę, nie wykorzystał jej..trudno. Naprawdę..wolałbym żeby nie było żadnych transferów..niż jeśli mają takie być..Naprawdę..już ten kiedyś testowany bramkarz z australi.. już jego bym wolał..byle nie Juszczyk..
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
|