StelmiOriginal napisał(a):

Kibic_1906 miales w Narodowym?
Napsiz ile placiles, jak zarcie, o ktorej początek i koniec imprezy... 
Moja szkoła wydziwia strasznie jesli chodzi o studniowke.... :(
|
Cena to 485zł za parę a 285 za siebie. Jedzenie - na przystawke niedobre zimne mięso z żurawiną i jakimś ubitym białym serem , półmisek wędlin(akurat ok) , mięso ciepłe z kluskami i marchewką ( kluski - 5 małe , na jeden kęs i mięsko malutkie) , strogonow ( tak że 5 razy zamoczyłem łyżkę i koniec)
Tort akurat był ok , zimny truskawkowy.
Impreza zaczęła się ok 19,30 a koniec o 5,00.
Jedyne czego nie brakło to mineralna , coca-cola , soki , herbata i kawa.
Jednym słowem - NIE polecam muzeum narodowego na studniówkę - drogo , duszno w środku i nie wolno wychodzić na zewnątrz bo ochrona nie wypuszcza..