Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4448
Stary 18.01.2010, 16:49
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Nie ma żadnej analogii. Zieńczuk w każdym sezonie zostawał królem asyst, niezależnie od tego jak bardzo na niego jojczono. Dodatkowo przez 5 lat strzelił dla nas 34 bramki. Łobo przez całą swoją karierę zdobył ich zaledwie 19.
Uważam że nasze skrzydła prezentowałyby się o niebo lepiej z Zieńczukiem na lewej i Kirmem na prawej stronie.
Zresztą, on u nas - poza jednym sezonem - zawsze strzelał przynajmniej te 8 bramek na sezon. Zieńczuk nie był zawodnikiem przebojowym, ale był bardzo regularny i solidny - co niewielu zauważało, kiedy jeszcze u nas grał.

Łobodziński to kompletna porażka, on nie ma absolutnie żadnych osiągnięć, a gdyby nie forowanie go przez Skorżę, to prawie w ogóle by nie grał ( okazał się słabszy od Boguskiego, później od Małeckiego, w ostatniej rundzie zaczął przegrywać walkę o skład z Ćwielongiem ). Od Zieńczuka każdy trener zaczynał ustalanie składu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując