Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18884
Stary 18.01.2010, 15:36
kolega wyżej mocno ryzykuje.


\ja tam się nie dziwię specjalnie. Wprawdzie śmiesznie wyszło z tym bramkarzem, ale jak zwykle winne są finanse.

Odpadliśmy z pucharów, nikogo nie sprzedaliśmy, do każdego meczu ligowego u siebie dokładamy, zamiast zarabiać, a dodatkowo zawiesiliśmy umowę z głównym sponsorem.

Dlatego pewnie zdecydowaliśmy się na Juszczyka, bo rezerwowy bramkarz musi być. A pewnie dużych wymagań nie miał.

Nie zdziwię się, jeśli nikt już do nas nie dojdzie. No może jakiś darmowy grajek do ataku za Ćwielonga.

Nie ma też co mówić że Skorża robiłby dobre transfery, tylko nie ma możliwości finansowych, bo sam w pewien sposób jest sobie winny.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując