Temat: Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 18.01.2010, 14:13
Ja miałem w sobotę, i było naprawdę zaje... Może do północy wóda pod stolikiem ale po już nikt się nei bawił w chowanego Zespół na duży plus,żarcia dużo i też w jakości niczego sobie...Wszytko skończyło się o 7 rano(i odziwo 1/4 sali siedziała do samego końca, a prawie 100% było jeszcze o 3), naprawdę życzę wszystkim tak fajnej studniówki.

P.S. Przykład że za 300 złoty (cena razem z osoba towarzyszącą) można się naprawdę fajnie bawić.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 18.01.2010 o godz. 14:16.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując