Ja miałem w sobotę, i było naprawdę zaje... Może do północy wóda pod stolikiem ale po już nikt się nei bawił w chowanego

Zespół na duży plus,żarcia dużo i też w jakości niczego sobie...Wszytko skończyło się o 7 rano(i odziwo 1/4 sali siedziała do samego końca, a prawie 100% było jeszcze o 3), naprawdę życzę wszystkim tak fajnej studniówki.
P.S. Przykład że za 300 złoty (cena razem z osoba towarzyszącą) można się naprawdę fajnie bawić.