|
Takie krótkie porównanie statystyczne, może uda się na chwile odłożyć narzekania o bezsensowności testowania(np. tego gościa z Serbii).
Całe forum jest napalone na Costly'ego i narzeka na ściąganie na testy zawodnika który w swej rodzimej lidze trafił 4 razy.
Costly w naszej lidze trafił raz, czasami przegrywał rywalizację o miejsce w składzie z Karolem Gregorkiem...
|