Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18857
Stary 18.01.2010, 10:34
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Sorry czy nasi zawodnicy juz pojechali do Turcji czy nie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dze_do_turcji/
Odpowiedz cytując