Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18854
Stary 18.01.2010, 10:12
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
chyba ze kto go bedzie chcial juz w lecie, tak jak my Gargule rok temu. Ale to juz wtedy naprawde za czapke gruszek, bo wtedy albo czapka gruszek albo nic
I pewnie tak zrobimy. W tym okienku Costly. Latem odejdzie Brożek i przyjdzie Nowak.
Odpowiedz cytując