tommiyacht napisał(a):

|
chyba ze kto go bedzie chcial juz w lecie, tak jak my Gargule rok temu. Ale to juz wtedy naprawde za czapke gruszek, bo wtedy albo czapka gruszek albo nic
|
I pewnie tak zrobimy. W tym okienku Costly. Latem odejdzie Brożek i przyjdzie Nowak.
