Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18853
Stary 18.01.2010, 10:07
Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
grudzień 2010 i Bełchatów ma ostatnią szansę na zarobek
chyba ze kto go bedzie chcial juz w lecie, tak jak my Gargule rok temu. Ale to juz wtedy naprawde za czapke gruszek, bo wtedy albo czapka gruszek albo nic
Odpowiedz cytując