Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów
Offline
#
13793
18.01.2010, 06:06
Zola
napisał(a):
Juz od jutra zaczyna sie sesja niektorym?
Sesja nie sesja , ćwiczenia trzeba zaliczyć ...
gonzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gonzo
Znajdź inne posty napisane przez gonzo