Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18837
Stary 18.01.2010, 01:01
wkleiłem bo nie każdy przegląda ten temat a troszkę się napracowałem przy zrobieniu tych fotomontaży hehe

a co do samych transferów, to uważam, że nasza kadra jest wystarczająca, aby obronić 5 punktową przewagę, w sumie ani Lech ani Legia się nie wzmacniają.. więc nikt nie jest w stanie nam zagrozić.. a powrót Głowackiego, Clebera, Sobolewskiego i Boguskiego w formie to już jest wystarczające wzmocnienie
Odpowiedz cytując