wkleiłem bo nie każdy przegląda ten temat

a troszkę się napracowałem przy zrobieniu tych fotomontaży hehe
a co do samych transferów, to uważam, że nasza kadra jest wystarczająca, aby obronić 5 punktową przewagę, w sumie ani Lech ani Legia się nie wzmacniają.. więc nikt nie jest w stanie nam zagrozić.. a powrót Głowackiego, Clebera, Sobolewskiego i Boguskiego w formie to już jest wystarczające wzmocnienie
