|
Można czytać ten temat żeby w dobrym nastroju iść spać... Pysio w swoim stylu wypisuje co mu ślina przyniesie o dojrzałych murzynach a co lepsze inni to łapią i jeszcze się dyskusje na ten temat zaczynają. Koniec świata. Myślałem że da się ten wątek uratować jakoś ale tu średnia wieku chyba nie przekracza 12 lat,dlatego mam prośbę do Pysia. Przedstawiaj kolejnych zawodników którzy przewalają się przez ten temat będzie się przynajmniej z czego pośmiać.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|