mic napisał(a):

|
Bawi Cie rola forumowego glupka ?
|
już tam forumowego głupka, moja twórczość jest podsumowaniem polityki forumowej naszego klubu

przynajmniej mam zdrowe podejście do całego tego zamieszania, a nie przeżywam tego tak jak Wy.. sam płacz i lamentowanie
