Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18831
Stary 18.01.2010, 00:11
mic napisał(a):Wyświetl post
Bawi Cie rola forumowego glupka ?
już tam forumowego głupka, moja twórczość jest podsumowaniem polityki forumowej naszego klubu przynajmniej mam zdrowe podejście do całego tego zamieszania, a nie przeżywam tego tak jak Wy.. sam płacz i lamentowanie
Odpowiedz cytując