Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
Od: 02.2003
Offline
#
13791
18.01.2010, 00:01
arth_ur
napisał(a):
Gdzie najlepiej w Krakowie można sobie oglądnąć Avatara ? Plaza czy Cinema City , chyba że różnicy ma ?
tylko w Plazie w Orange
bilet 26 zł... wrazenia bezcenne...
LECHIA GDAŃSK
seba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seba
Znajdź inne posty napisane przez seba