Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18825
Stary 17.01.2010, 23:52
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
czytaliście na tej str, bedzie testowany napstnik z Serbi nasi "scouci" go wyczaili :
2 sezony w serbskiej ekstraklasie, w pierwszym sezonie w ogóle nie trafił do bramki w 12 meczach, a w tym seoznie na 14 meczy 4 trafienia.. no nasi "scouci" mają nosa do perełek... ale tych typu Beto ;/
Nie ma nikogo zle, kogos znajda jeszcze gozej.

Rozumiem ze Ty majac 10 tys zl kupil bys funkiel nowke w salonie Ferrari Modena bo taki z ciebie dobry negocjator ze dali by Ci upust.
,
Odpowiedz cytując