|
czytaliście na tej str, bedzie testowany napstnik z Serbi nasi "scouci" go wyczaili :
2 sezony w serbskiej ekstraklasie, w pierwszym sezonie w ogóle nie trafił do bramki w 12 meczach, a w tym seoznie na 14 meczy 4 trafienia.. no nasi "scouci" mają nosa do perełek... ale tych typu Beto ;/
|