Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni
Offline
#
18815
17.01.2010, 23:06
pozbyc a ZATRZYMAĆ to jest różnica kolego
Nie mówię że Cupiał sie go pozbył czytaj ze zrozumieniem
a co do Prawej obrony zwracam honor zapomniałem o S.
bez odbioru
ZERO szacunku dla tego gatunku
A.C.A.B.
Kuba_El_ToRo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_El_ToRo
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_El_ToRo