Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
18814
17.01.2010, 23:05
Pysio
napisał(a):
Artykuł jest wesołą twórczością forumowicza i wszystko w nim jest zmyślone, nigdy nie pojawił się na prezentowanej stronie - zwykły fotomontaż
Jestem w szoku!!!!
Ostatnio edytowane przez pysio : 18.01.2010 o godz. 00:20.
pysio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pysio