Popatrzcie co 'potrafi' ten Costly

przyda się nam
http://www.youtube.com/watch?v=uYLEY...eature=related
Bardzo chciałbym zobaczyc tego gracza w koszulce Wisły... Czekam z niecierpliwością na newsa o zakontraktowaniu Carlosa... Oby juz dołączył w Turcji! Oby!
