Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18805
Stary 17.01.2010, 22:32
Wisła jak zwykle jest transferową rozpędzoną lokomotywą która gubi po drodze wagony...
Ćwieląg Cantoro Cebanu Leszczak może to nie są zawodnicy pokroju światowego ale zawsze coś do drużyny wniosą Domniemania kogo Wisła kupi jak zwykle się skończą na Xxx nie dla Wisły itp ...Costly Nowak Pazdan Moretto Nurkovic mozna wymieniac....a z tego wszystkiego co sie dzieje wokół Wisły od kilku lat żal mi 3 rzeczy
1Kosowski (Dlaczego Go nie zatrzymali?)
2Baszczyński(Jest Alvarez a drugi kto?)
3Błaszczykowski(Bo ma na imie Jakub)
ZERO szacunku dla tego gatunku

A.C.A.B.
Odpowiedz cytując