Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
18800
17.01.2010, 22:25
element fundusze na pewno by sie znalazły... tylko pan szanowny właściciel nie chce inwestować w Wisłe... ale wejścia do LM by chciał...
i jaki w tym sens?
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*