|
Jestem coraz bardziej ciekawy jak Skorża przygotuje zespół tej zimy.Czy umie wreszcie tak to zrobić,by drużyna udanie rozpoczęła rundę.Co prawda liczy się mistrzostwo,ale w kontekście fatalnego startu przed rokiem i kompromitacji w lipcu,to można mieć zle przeczucia.Poprzedniej zimy trenerowi start nie wyszedł,więc wziął sobie pomagiera Terzottiego.W lipcu znowu d.zbita,a teraz ponoć pogotowiem ratunkowym ma być Wielkoszyński.Jeśli i to nie wypali,to chyba pozostanie ściągnięcie jakiegoś szamana z Afryki.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 17.01.2010 o godz. 21:43.
|