Raphael napisał(a):

|
Krytyka za bieżące posunięcia trenera to normalna rzecz, ale Ty piszesz o Skorży co parę postów praktycznie przy kazdej okazji. Co chwila przypominasz o Levadi i chesz wszyskich zmusić do wiary w swoje poglądy o wyłącznej winie trenera za porażkę z Estończykami. Dodatkowo wmawiasz innym, ze Skorża jest ich idolem jeśli ktoś nie zgadza się z Twoimi poglądami nt. menedżera. Może skończ już z takimi praktykami, co?
|
i bardzo dobrze ze pisze poniewaz warto przypominac takim indolentom jak ty antydokonania macieja skorzy. tu nie trzeba na bieząco wyrabiac sobie opini o jego warsztacie trenerskim, po 2.5 roku obserwacji kazdy ma prawo ocenic to co widział. dl amnie to mierny trener który swoją pseudopijarowską paplaniną zdołał przykleić do swojego serca połowę kibiców do tej pory wspierających klub wisła kraków. to dla mnie jest zjawisko na miarę pojawienia leppera w polskiej klasie politycznej. nie zamierzam wykłócać sie też o jego kompetencje, miał czas by pokazać jakim jest człowiekiem i trenerem i wywiązał się z tego zadania na swój sposob. jednym podoba sie jak mówi i jakim jest 'na poziomie' facetem, innym nie podobasię jakim jest ignorantem i w jak nieumiejetny sposob podchodzi do swoich obowiązków. nie musze oglądać 4 razy avatara żeby stwierdzić że to tania wysokobudżetowa szmira dla dzieci potrzebujących szybko po sobie przeskakujących obrazków. podobnie jest ze skorżą. nie musze i nie mam ochoty oglądać zespołu któremu kibicuje pod wodza tego dyletanta. wolfy odwala kawał dobrej roboty przypominając kto siedzi za sterami statku któremu wszyscy kibicujemy i chwała mu za to. uważam że najwiękrzym wzmocnieniem wisły kraków, byłaby zmiana pana trenera - nazwisk ew. nastepców nie będe wymieniał, nie sądzę że to takie trudne zatrudnic młodego trenera, najlepiej byłego piłkarza z zagranicy pokroju dana petrescu, za średnie pieniądze i pozwolic wykożystać jego kontakty i warszat. skorza, jak pawełek, to tej samej klasy pracownicy klubu wisła kraków. tyle ze na innych pozycjach. pzdr