Markus napisał(a):

|
Nie bronię skorży, ale ów akurat nigdy i nigdzie nie twierdził, że mecze z Lewadią traktuje w kategorii "sparingu". To tylko Twoje jeszcze jedno kuriozalne nadużycie i tendencyjna interpretacja.
|
Bo ja wiem - granie meczu na obciążeniach treningowych to chyba potraktowanie go jako sparingu. Przynajmniej według mnie.