Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18782
Stary 17.01.2010, 21:20
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie bronię skorży, ale ów akurat nigdy i nigdzie nie twierdził, że mecze z Lewadią traktuje w kategorii "sparingu". To tylko Twoje jeszcze jedno kuriozalne nadużycie i tendencyjna interpretacja.
Bo ja wiem - granie meczu na obciążeniach treningowych to chyba potraktowanie go jako sparingu. Przynajmniej według mnie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując