Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18781
Stary 17.01.2010, 21:16
Cytat:
Otóż - to trener potraktował ten dwumecz jako sparing.

Problem w tym, że wszyscy zlekceważyli Levadię. Pamiętam jak dziś wpisy, żeby pogorszyc najgorszy rezultat Levadii w dwumeczu w europejskich pucharach. I nie rozumiem Twojej obsesji na temat Skorży - skoro wszyscy zlekceważyli ten dwumecz (z Rafałem Janasem na czele - nie będę zagłębiał się w szczegóły)....
Odpowiedz cytując